כהורים, אנו חווים מידי פעם קשיים ומורכבויות בנוגע לדרך גידול ילדינו וכיצד ניתן להתמודד עם סיטואציות מסוימות שעלולות להשפיע באופן משמעותי על אופיו של הילד שלנו. זה נכון לילד/ה צעיר/ה או נער/ה מתבגר/ת אף אדם לא נולד הורה, ולכן ישנו הצורך לספוג כמה שיותר מידע (הן תיאורטי והן מעשי) בכדי לדעת כיצד להגיב באמפתיות, חמלה והבנה כלפי מצבים מסוימים בתהליך גידול ילדינו.

"קסם השינוי" הינו מרכז עבור אימון בטראומות ושיפור התקשורת בכל מערכת יחסים קיימת, בין אם זוגית או הורית. לכן, הרצאות להורים בנושאים מהותיים מופקות אצלנו במתחם תוך כדי מענה על בעיות אשר צרורות כחלק מהמציאות היומית שלנו ושל משפחתנו. 

מתחילים בזוגיות נכונה ותקשורת איכותית

בכדי שתוכלו להעביר בצורה חיובית ואמפתית את המסר הרצוי לילדכם, כזה שיוכל להפיק ממנו את המיטב ולהשליך אותו על גבי סיטואציות אחרות שיתקל בהן במהלך חייו, עליכם תחילה לוודא שמערכת היחסים עם בן או בת הזוג שלכם נמצאת בתדרים הנכונים, המובנים והמדויקים ביותר - דבר שלעיתים קרובות דורש אימון ומאמץ משותף של שני הצדדים. 

אילו טראומות ילדים יכולים לסבול מהן?

ובכן, ישנם המון סוגי פחדים,חרדות וטראומות שונות אשר ילדים יכולים לסבול מהן במשך שנים וכתוצאה מכך לייצר תגובות בלתי פרופורציונליות למצבים מסוימים. לדוגמא, ילד אשר מגיב בהתקפי זעם וכעס בצורה קיצונית, אינו ילד כועס ועצבני מטבעו אלא הוא מבטא את עצמו באמצעות הכעס עקב סיבות אחרות ומגוונות. 

במרכז אנו מעבירים הרצאות להורים שמטרתן להתמודד עם מצבים מסוג זה, תוך כדי מתן פתרונות איכותיים וסבלניים לגרכי ההתמודדות בצורה הטובה והאידיאלית ביותר. כהורים, תוכלו לשמוע עדויות של הורים אחרים, להזדהות ולשמוע כיצד ניתן לפתור סיטואציות בצורה חיובית ונכונה.

מעבר לכך,כאן באתר תוכלו להבחין בשיטות טיפול שונות כגון NLP אשר מבצע שימוש רב בדמיון מודרך והשפעתו מסוגלת להיות חסרת תקדים עבור אנשים וילדים שסובלים ממורכבויות. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהגיע לאחת ההרצאות המרתקות ביותר שבסופה תוכלו לקבל כלים חיוניים ופרקטיים להמשך גידול ילדכם.

תוכלו ליצור קשר למפגש הדרכה אישי או קבוצתי

השאירו פרטים ונחזור אליכם