ישנם אנשים הנמצאים במערכות יחסים בהם הם רוב הזמן מוותרים על הרצונות שלהם ועסוקים בלרצות את הסובבים אותם. תמיד לאחר הוויתור הם יאשימו את עצמם - מדוע שוב וויתרו? למה לא יכלו לעמוד על דעתם? ועוד שיחות פנימיות מאשימות כאלו ואחרות. בדרך כלל ההאשמות העצמיות מגיעות, כשההחלטה לוותר נעשתה מתוך פחד ולחץ, וכתוצאה מכך האדם חש בעקבות הויתור סגירות, תקיעות, תסכול ואכזבה. אף על פי שהמצב מציק לאותם אנשים, הם ממשיכים לפעול באותה הדרך.

העצמה באימון אישי לניהול אסרטיבי של חייך

"קסם השינוי" - מרכז NLP להסמכה, אימון וטיפול, מציע אימון בתהליכי NLP ודמיון מודרך, שמסייע לוותרנים לצאת ממעגל הקסמים שלהם.

באמצעות דמיון מודרך ו- NLP ניתן להעלות את רמת הביטחון והמוטיבציה שלכם, להביא אתכם למצב בו תתנהלו באסרטיביות עם הסובבים אתכם, תקבלו החלטות בביטחון, תגלו ותהנו מהיכולות שהיו חבויות בתוככם, אולי הרבה שנים.

אחת מהנחות היסוד של ה- NLP אומרת, שמאחורי כל התנהגות ישנה כוונה חיובית - מאחורי ההתנהגות החיצונית שרואים ושופטים לפיה, ישנו דיבור פנימי בתוכנו שאינו נאמר. מציאת הכוונה החיובית של ההתנהגות וסיפוק הצורך החסר (תשומת לב, אהבה) בהתנהגות חלופית, יאפשר פריצת דרך לשינוי מהיר והצלחה. - כמה פשוט ככה מהר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם