טיפול בכעסים הנובעים לעיתים מלחץ נפשי ותחושות שאינן פרופורציונליות מסוגלים לייצר עבורכם ועבור היקרים לכם איכות חיים שונה לחלוטין. האם גם אתם מרגישים שאתם תחת עומסי לחץ כבדים? אולי בעבודה או בתוך מערכת היחסים? לפעמים אתם חושבים שהתגובות שלכם עלולות להיות הרסניות? במידה ואתם נמצאים במקום הזה מבחינה נפשית, דעו שיש פתרון טבעי ואיכותי שיעניק לכם צורת חיים בריאה שבה תוכלו לתפקד כראוי.

אז מה שיטת הטיפול?

ובכן אם אתם מעוניינים לחוות טיפול בכעסים שיאמת אתכם עם כל התחושות, רגשות והמחשבות שלכם ללא ספק טיפול NLP הוא עבורכם.  באמצעות טיפול רגשי בדמיון מודרך נוצרים גלי אלפא אשר מעניקים שלווה ורגיעה ותורמים בצורה ישירה הן למצב הפיזי והן למצב המנטלי שלכם.

על ידי פיתוח המודעות העמוקה אנו נגרום להיחלשותם של כלל מערכות ומנגנוני ההגנה ובצורה זו נוכל להחדיר דמיון חיובי.

התהליך הזההוא בכדי לאפשר העלאת תכנים עמוקים ומשמעותיים יותר כך שתהליך הריפוי שנוצר מקסימלי.

דמיון מודרך אף ידוע ככלי רב-עצמה ליצירת עתיד וסימון מטרות (בעיקר בשיטת ה - NLP המשתמשת בצורות שונות של דמיון מודרך).

במידה ואתם נמצאים בסטרס כרוני, חשוב שתדעו שאתם לא לבד. המון אנשים חשים במצבי לחץ ומתח קשים ועמוקים מאוד שנובעים משלל סיבות בחייהם ורק באמצעות טיפול אפקטיבי וישיר תוכלו ליצור לעצמכם מציאות אחרת ולתעל את האנרגיה, המחשבה וכל תחושה ורגש שלכם אל עבר מקום חיובי.

עבודה משותפת עם המנטורית מירה סול אליעז

אנשים שהגיעו לטיפול בכעסים למירה ממרכז "קסם השינוי" הגיעו כשבר כלי ובעזרת הטיפול המשלב את מספר הטכניקות חלו שינויים מרחיקי לכת:

  • המטפלים קיבלו חוזקות וכלים להתמודד עם מצב בו כעס בולט בחייהם
  • הצליחו לראות באור חיובי את החיים ופחות נוצר בהם כעס
  • חשו אטימות לפני הטיפול ובסיומו חירות ושחרור ממועקות וכעסים ביקבות סיטואציות בחייהם
  • שלום בית ושיפור במערכות יחסים
  • מעייפות ושחיקה בחיים לחדווה, סיפוק ויצירה
  • מאבדן משמעות לערכיות ומוסר

מירה יצרה שיטה מקורית וייחודית בהם היא עוזרת לאנשים לפרום קשרים טראומתיים וחרדות מכאיבות ומעכבות ולרקום מערכות יחסים אישיים וסביבתיים חזקים יציבים מלאי שמחה ואהבה בעזרת כלים חדשים וייחודיים המשלבים טכניקות מתחום ה- דמיון המורחב, NLP שחרור טראומות וחרדות, הילינג וכלים אנרגטיים המאפשרים טיפול ממוקד מטרה, תוך חיבור והבנה עמוקה לאירועים בהם חווים קושי ובעיה בתחומי חיים שונים.

לשם מה יש שימוש בדמיון מודרך בשיטת NLP?

על ידי השימוש בדמיון מודרך לשנות באופן מהותי את קשת המחשבות והרגשות של אדם מסוים לגבי אירוע שחווה במהלך חייו.

באמצעות ה-NLP ישנם מספר רבדים אליהם נוכל להתייחס, ברובד הראשון מדובר בחוויה כפי שהיא נתפסת על ידי החושים, ברובד השני הוא תרגום החוויה לשפה הפנימית, וברובד השלישי מדובר בשפת התקשורת המופנית החוצה - התקשורת הבין-אישית.

 

כל הכלים הללו יגרמו לכם לשנות את חייכם באופן חיובי ואיכותי ולהוריד מכם את כל הלחץ הנפשי שאתם חווים. אם גם אתם מרגישים ששיטת הטיפול הזו היא עבורכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר האינטרנט של קסם השינוי ולהגיע לטיפול עוד היום.

השאירו פרטים ונחזור אליכם