מהו הייחוד בלימודי NLP במרכז "קסם השינוי"?

 

המיוחד בקסם השינוי, הוא הקסם שבשינוי   

 

מירה סול- אליעוז, מנהלת קסם השינוי, למדה שנים רבות ורכשה כלים בגישות שונות הנסובים סביב עזרה, ייעוץ, נתינה, אמפטיה, כנות ואמינות לאנשים באשר הם.

 

מירה הקימה את קסם השינוי מתוך רצון להעביר את הידע שנצבר הלאה ולהאיר את הדרך לאנשים עם גישה פתוחה לשינוי, שרוצים ופתוחים להתנסות בדרך חדשנית, אפקטיבית, מיוחדת וקצרת מועד, המשלבת אימון אישי, NLP ודמיון מודרך בגישה רוחנית הוליסטית.

השימוש או הטיפול מועבר לא רק דרך ה-  NLP שהוא באמת כלי אדיר

אלא, התמהיל שבו עוסקת מירה משלב הרבה דמיון מודרך ושילוב כלים בלעדיים שרקחה מתוך הלימודים הרבים שלמדה.

מניסיון רב השנים עם לקוחות שהגיעו לתוצאות מעולות והמלצות רבות. 

 

קסם השינוי מזמין את מי שמוכן לעשות צעד קדימה לשינוי אם כמטופל, מאומן או כתלמיד, להגיע ולהשתלב בכל תחום שמתאים לו באופן אישי. מירה סול- אליעוז תהיה שם בכדי ללמד, להדריך ולהנחות את הבאים, יד ביד לתוצאות הרצויות, ממגוון הכלים שברשותה ובעזרת הכישורים והיכולות שבכם.

 

למסיימי קורס NLP ודמיון מודרך תוענק תעודת הסמכה בינלאומית, בחסות מרכז קסם השינוי ו- HNLP בארה"ב.
הטיפולים כמו הלימודים מועברים בצורה מקצועית ורצינית, באוירה נעימה עם התייחסות אמיתית ואישית לכל אחד, ממקום של רצון ואמונה להעניק תוך אמפטיה כנות והמון אהבה.

 

לדברי מירה סול- אליעוז: "הכלים שאני רוצה להעניק לכם לא ימציאו למענכם את האושר, הם פשוט יגלו לכם היכן הוא חבוי בכם. ברגע שיחול בכם השינוי הראשון, ההכרה העצמית תהפוך לכלי שמשרת את איכות חייכם, גם לכם, כמו לי, יהיה את הרצון לתרום, לשתף ולהעביר את החוויה הזאת לכל אדם. החיים יפים. פשוט צריך לדעת איך להסתכל עליהם. יש עתיד טוב יותר. זה נמצא, זה קיים וזה אפשרי... זה נמצא בכולנו... החלומות של כולנו היום הם המציאות היותר מאושרת של המחר."

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם