קורס זה הוא קורס המשך, המיועד לבוגרי קורס דמיון מודרך ו- NLP ולמטפלים מקצועיים. הקורס מתבסס על ידע שנרכש בקורס Practitioner, ומשדרג את הלומד לדרגת מאסטר. במסגרת קורס זה, הלומד נחשף לידע נרחב ומתקדם בתחום ה- NLP, המקושר ליוצרי הדור השלישי של ה- NLP. בקורס ילמדו טכניקות חדשות מעמיקות ומתקדמות לשינוי פנימי, תוך שימת דגש על התקשורת הבין אישית והרחבת נושא אומנות השפה והשפעתה בתחום האישי, העסקי והשיווקי.

תכני הקורס יעסקו בשאלות החשובות כגון מה חשוב לנו בחיים? מה חשיבות  הערכים בתהליך? מה מנהל אותנו? מה הדרך לפריצת הדרך? איך להדריך אחרים לפריצת דרכם? כיצד לשלב בין תהליכים  במפגשים אישיים ועיסקיים? כיצד לבנות ולהעביר פרזנטציה? ובנוסף יושם דגש על הרחבת נושא פרופיל השפה וההתנהגות לשם הכרת דרך הפעולה וההנעה של האדם.

דרך הלימוד זהה לקורס Practitioner וכוללת לימוד תאוריה, צפיה בהדגמה, התנסות חוויתית כמאסטרים והטמעת החומר לשימוש, בתחומי חיים שונים.
תכני הלימוד:

הנושא

 

התכנים

מטה מודל III בשפה ליצירת שינויים

 

שאלות מובנות ומכוונות,במטרה להוציא את האדם מהבעיה ולהניעו לפעולה לכוון התוצאה הנבחרת.

להטוטי מילים המשנים ומשפיעים על SLEIGHT OF MOUTH

 

S.O.M פותח ע'י רוברט דילטס, שניתח תבניות לשוניות של אישים כמו: מילטון אריקסון, בנדלר, סוקרטס, גנדי... שימוש בתבניות השפה, משנה תוך כדי שיחה את מפת העולם והאמונות המגבילות של האדם, ומאפשרות יצירת ריפריימינג, שינוי בהתנהגות ובחשיבה בצורה מהירה. יעיל מאוד לתקיעויות, כדי להזיז את האדם ממקומו.

מטה פרוגרם

 

הרחבת הנושא, פרופיל השפה וההתנהגות להכרת דרך הפעולה  וההנעה של האדם.

אסטרטגיות ומודלינג מודל ה

 

מהי אסטרטגיה?
כיצד בונים אותה, כדי להניע אדם לפעולה? אסטרטגיות חשובות לנו כדי להכיר, לזהות ולנתח את דרך החשיבה והפעולה של האדם כדי להניעו למטרה, עד למודל או הדמות, אליו הוא שואף להגיע.

קו הזמן

 

 

ביום יום המחשבות והרגשות מניעים אותנו לעבר העבר ההווה והעתיד. טכניקת קו הזמן מאפשרת לנו לנוע, אחורנית או קדימה בזמן, תוך יצירת שינוי פנימי, ריפוי, העצמה, והטמעת התובנות לטווח רחוק תוך שינוי הגישה לאירועים ומימוש המטרה הרצויה.

נושאי בריאות

 

ריפוי עצמי, ממחלות, טיפול בכאבים, התמכרויות, השמנה בריאות הנפש, ריפוי מאלרגיות.

ערכים ואמונות
הטבעה מחדש

   

כישורי פרזנטציה

איך למכור?

 

מיומנות הנרכשת, תוך הסתכלות באדם היושב מולנו, זיהוי וקריאת תבניות החשיבה המנהלות אותו, ושימוש בהם, ככלי ליצירת כימיה בין אישית, תוך חיבור ושכנוע, להשגת תקשורת מיטיבה. התוצאה- מכירה מוצלחת וקידום העסק.

קורס מאסטר NLP

למסיימים תוענק תעודת הסמכה בינלאומית לטיפול והנחיה- Master Practitioner  ב-NLP ודמיון מודרך מטעם HNLP העולמי.

לפרטים והרשמה התקשרו כעת למירה סול-אליעוז, מנהלת קסם השינוי - 052-6460097  או מלאו את פרטיכם בטופס צור קשר באתר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם