מחקרים מוכיחים כי 80% מההצלחה במכירות, בשיווק ובמשא ומתן, תלויים במיומנויות תקשורת מתקדמות יותר מאשר בהתמחות מקצועית, שנות השכלה ותארים. הצורך במיומנויות תקשורתיות חדשות גובר ככל שהשוק נעשה תחרותי יותר ושיטות השיווק המסורתיות מפנות את מקומן לאסטרטגיות מכירה חדשות, מלהיבות יותר ומעל לכל-אפקטיביות.

הכלי העוצמתי לשינויים חיוביים בחיים 

NLP, בהיותו כלי רב עוצמה המבוסס על מחקרים מתקדמים בתחום המוח, מעניק למשתמשים בו מיומנויות אסטרטגיות רבות ערך, המאפשרות ניצול מקסימלי של כושר המכירה, השכנוע וההנעה. ה- NLP מבוסס על התת מודע ואופן הקליטה המוחית, ומאפשר לנצל את הידע הזה לטובתנו על ידי שימוש מתקדם בחושים, אבחנה, אינטואיציה ושפת הגוף.

ברור מעל לכל ספק, כי אלו שישכילו לצרף לארגז הכלים שלהם את שפת ההשפעה של טכניקת NLP, יהוו את הכוח המוביל בתחומי השיווק, הכלכלה, המשפטים והניהול, החינוך, הטיפול ויחסי אנוש באשר הם, ויהפכו לגורם שלא ניתן להתעלם מהצלחתו הגורפת, בכל תחום בו יבחר לעסוק.

קורס NLP ללמידת שפת ההשפעה הבין אישית

מרכז NLP להסכמה ואימון, קסם השינוי, מציע קורס בהיקף של 60 שעות אקדמיות, הכולל 10 מפגשים בני 4.5 שעות כל אחד, בהם תלמד שפת ההשפעה הבין אישית. הקורס יכלול תכנים בנושאים הבאים:

  • שפת ההשפעה - מילים משפיעות, יצירת כימיה, יצירת אנרגיה חיובית, הגברת המוטיבציה, יצירת גישה חיובית לחיים.
  • שפת ההשפעה במכירות - "לקרוא" אנשים, ניהול מו"מ, התגברות על התנגדויות, טיפול בקונפליקטים, סגירת מכירות.
  • שפת ההשפעה בתקשורת בינאישית - שליטה בכעס ובתגובות אוטומטיות, הפעלת שיקול דעת, המנעות מוויכוחים.
  • שפת ההשפעה בלימודים - הגברת המוטיבציה, שינוי הרגלי למידה, לימוד וקליטה מתוך רגיעה, להצליח בלימודים.

תינתן הנחה לכל מי שיבחר לקחת קורסים נוספים של קסם השינוי כגון קורס NLP Practitioner או דמיון מודרך. לפרטים והרשמה - התקשרו כעת למירה -052-6460097 או מלאו פרטיכם בטופס צור קשר שמשמאל.

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם